Filmowanie

Ślubów i wesel

Filmowanie

Ślubu i wesela

Zajmujemy się wideofilmowaniem ślubów i wesel. Samo filmowanie sprawia nam niebagatelną satysfakcję, jednak to co najbardziej lubimy to obserować emocje które, towarzyszą Wam podczas jednego z najważniejscych momentów Waszego życia. Podczas przygotowań, ślubu i wesela staramy się być niewidoczni, nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, dbamy o to oby film z Waszego wesela był naturalny, dynamiczny, aby przywoływał te przepiękne emocje, aby wzruszał i bawił.

  • Filmowanie ślubu
  • Wideofilmowanie Szczecin
  • Kamerzysta na wesele
Wesele w Ranczu Radzicz

Historia o miłości Anity i Łukasza | Ranczo Radzicz


Film ślubny przedstawia wyjątkową historię o miłości Anity i Łukasza. Pełną emocji, uśmiechów, łez szczęścia. W klimatycznym miejscu jakim jest Ranczo Radzicz oraz z życzliwymi i pełnymi pasji ludźmi. Prygotowania Panny młodej jak i piękny ślub odbyły się w Trzcińsku Zdroju, zabawa weselna w Ranczu Radzicz. Ujęcia z pleneru pochodzą z Pragi oraz Diabelskiego oka w Czechach.

mlyn-nad-rega

Nie sposób opisać ogrom emocji jaki towarzyszył Magdzie i Michałowi w tym dniu, od samego rana byliśmy świadkami celebrowania przez nich miłości jaką siebie dażą. Przygotowania autrakcyjniły listy jakie Magda i Michał napisali do siebie w tym dniu, które zostały wplecione w trailer. Ślub odbył się w małym kościółku w Tarnowie nieopodal Łobza, natomiast zabawa w Młynie nad Starą Regą. Sale i kościół w rustykalnym klimacie dekorowała Miłosna Beza ze Szczecina.

kamerowanie

Cóż to było za wesele. Pełne emocji, uśmiechów, wzruszeń i naprawdę dobrej zabawy. Ślub odbył się w kościele w Gryfinie na górnym tarasie, natomiast zabawa w Białej Wstążce w Czepinie pomiędzy Szczecinem a Gryfinem. O dekorację zadbała Ola Bloch z Pracowni kreatywnej by Ola Bloch.

weranda

Ślub w plenerze (Boho), nateuralny, nietuzinkowy, pełen zaskakujących momentów. Cała ceremonia ślubu i wesele odbyło się w przepięknej Werandzie w Morzyczynie, niedaleko Stargardu, w urokliwym klimacie. Dekorowaniem zajeła się Miosna Beza. Jest nam niezmiernie miło jężeli ufają nam ludzie z branży weselnej Ania uczy tańca oraz wykonuje zaproszenia ślubne. Chciałoby się powiedzieć że wie co dobre ale skromność nam nie pozwala:).

lila-park

Ślub w Anity i Eryka - sami zobaczcie jak wyszedł. Ślub odbył się w Dołujach na obrzeżach Szczecina w małym kościele lecz ceremonie prowadzone są przez niezwykle serdecznych kapłanow. Wracamy tam zawsze z uśmiechem na ustach i ze świadomością że emocji nie zabraknie. Zabawa odbyła się parę kilometrów dalej w Kościnie w Lila Park.

Kamerzysta Szczecin

Wideofilmowanie
to nasza pasja

Dlatego możecie być pewni że wykonamy go z niezmierną starannością i pomysłem tak aby stworzyć najwspanialszą pamiątkę dla Was i Waszej rodziny. Realizujemy zlecenia w Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie, Poznaniu, Wrocawiu i innych miastach. Gorąco zachęcamy do kontaktu lub na spotkanie W Szczecinie.Potrzebuujesz więcej informacji?

Napisz do nas