Podziękowania dla rodziców

Bardzo często stykam się z różnymi pytaniami jeżeli chodzi o podziękowania dla rodziców, a więc moi drodzy odpowiem na kilka pytań najczęściej zadawanych jak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Czy film z podziękowaniami nadaje się na prezent?

Pierwsza rzecz to musicie sobie sami odpowiedzieć na pytanie z czego Wasi rodzice najbardziej się ucieszą, co sprawiłoby im największą radość. Kosz słodyczy, który zjedzą w tydzień czy pamiątkę, którą będą mogli postawić gdzieś w swoim domu i od czasu do czasu spoglądać na nią wspominając ten dzień i Wasze słowa. Czy może film z podziękowania, który będą mogli obejrzeć i wrócić do tych momentów, do tych emocji, które wtedy przeżywali. Wy znacie swoich rodziców najlepiej więc to Wy wiecie co będzie najlepsze na prezent dla nich.

Jaki film zrobić śmieszny czy sentymentalny?

Najlepiej taki żeby pasował do Was. Naturalny. Jeżeli jesteście śmieszkami a Wasi rodzice lubią pożartować to jak najbardziej można zrobić film z humorem. Natomiast jeżeli jesteście bardziej poważni to sentymentalny i pokazać w nim uczucia. Często spotykana jest opcja mix to znaczy wstęp sentymentalny z przejściem na humorystyczny. Wszystko zależne jest od tego jacy Wy jesteście jacy są Wasi rodzice i jak chcielibyście podziękować swoim rodzicom.

Czy może prezentacja zdjęć, którą sami zrobimy?

Prezentacja zdjęć też jest ciekawą opcją, jeżeli macie ciekawe zdjęcia z dzieciństwa. Jednak tutaj musicie zwrócić uwagę na takie rzeczy jak:

  • Projektory mają słabszy kontrast więc wyblakłe zdjęcia będą słabo widoczne.
  • Nie róbcie tasiemca. Wybierzcie najciekawsze zdjęcia i najśmieszniejsze.
  • Przerwa pomiędzy setami muzycznymi, rozkładanie projektora, ustawianie go, film/prezentacja, zbieranie gości trwa czasami bardzo długo a to wszystko kosztem zabawy, więc postarajcie się do tego kogoś zaangażować żeby wszystko przeprowadzić sprawnie i zamknąć się w 15 min, a nie 1h
  • Jeżeli jest możliwość to sprawdźcie wcześniej czy sprzęt z którego będzie odtwarzanych film z podziękowaniami jest sprawny.
  • Poproście zespół/dj o odpowiedni przewód do podłączenia dźwięku oraz o odpowiedniej długości
  • Jeżeli prezentacja będzie odtwarzana z waszego laptopa, upewnijcie się czy wyjście/wejście video jest takie samo co przy projektorze (obecnie są 2 VGA i HDMI)

Przykładowe teksty podziękowań dla rodziców.

Jeżeli macie problem z ładnym skomponowane podziękowań dla rodziców możecie się posilić tymi tekstami, być może jakieś sformułowanie was zainspiruje. Przykładowe teksty podziękowań dla rodziców.

Potrzebuujesz więcej informacji?

Napisz do nas